PartneřiSeznam partnerů

Propozice

Morava Golf Tour se skládá z turnajů jednotlivců hraných stablefordovým systémem na úpravu HCP.

• Na každém turnaji budou vyhlašovány výsledky v kategoriích: HCP 0–18, HCP 18,1–36, HCP 37–54 muži a ženy společně. První tři hráči v každé kategorii obdrží věcné ceny. Dále budou odměňováni vítězové vložených soutěží longest drive a nearest to pin. Během každého turnaje bude označena tříparová jamka s možnosti výhry při zahrání Hole in one. Na závěrečném turnaji budou vyhlášeny výsledky celé Tour. Celkové hodnocení bude provedeno následovně:

Pořadí je sestavováno na základě výsledků na vypsaných turnajích.

Do tabulky se zapíše každému hráči počet bodů odpovídající dosaženým netto stablefordovým bodům sníženým o jednu desetinu přesného hendikepu, se kterým hráč do daného turnaje nastoupil minimálně však 30 a maximálně 40.

Do tabulky se každému hráči započítají maximálně tři jeho nejlepší výsledky.

V případě rovnosti bodů určí pořadí na prvních 12 místech po odehrání posledního turnaje lepší třetí započítávaný výsledek, pokud i on bude stejný, pak lepší druhý výsledek, pokud bude stejný i on, pak první výsledek. V případě rovnosti všech tří započítávaných výsledků, rozhodne o pořadí los.

 Nejlepších 12 hráčů v tabulce bude pozváno na náklady pořadatele na finálový turnaj, který se uskuteční v říjnu 2013 v resortu Penati Golf Resortu, Senica, Slovenská republika.

 Systém hodnocení finálového turnaje: hraje se na rány s částečným vyrovnáním, muži hrají ze žlutých, ženy z červených odpališť. Turnaj se nehraje na úpravu HCP. Maximální počet úderů na jamku je 10. Částečné vyrovnání tvoří matematicky zaokrouhlená polovina HCP, maximaálně však 20. V případě shodnosti bude o pořadí na jednotlivých místech rozhodovat lepší brutto výsledek na posledních 18, 9, 6, 3 nebo 1 jamce.

Hodnotnými cenami budou oceněni první tři hráči v každé ze tří kategorií, dále bude vyhlášen longest drive a nearest to pin. V případě zásahu hole in one na určené jamce bude hráč odměněn tabletem.

Vítěze finále pošleme na zahraniční golfový zájezd


O MGT|Propozice|Výsledky|Kontakt|Mapa webu    

Copyright 2013 Morava Golf Tour